Внимание!

stroika.biz.ua не является гарантом сделки и не сотрудничает с компаниями размещающими свои предложения.

Будьте бдительны!

Не доверяйте предложениям с подозрительно низкой ценой. Не оплачивайте товар наперед не убедившись в порядочности компании.


О компании

Основа холдингу - це підприємство «Канц-Лідер», сфери діяльності якого охоплює:

- комплекс робіт з відведення лісосік під вирубку, здійснює рубки головного користування із заготівлею лісопродукції, суцільно-санітарні, санітарно-вибіркові роботи та рубки, догляду із заготівлею лісопродукції а також і викорчовуванням, спалюванням порубочних решток та відновлення лісових насаджень. Для виконання даних робіт підприємство забезпечене кваліфікованими спеціалістами, які пройшли відповідну підготовку та мають досвід виконання таких робіт, а також сучасною лісорубною технікою;

- транспортні послуги та логістичні операції з перевезення лісопродукції від постачальника до замовника як на території України так і за кордоном.

- первина деревообробка та виготовлення на власній виробничій базі широкий асортимент продукції.

Із нашої деревини виготовляють вироби високої якості, які застосовуються в різних сферах повсякденного життя: меблі, вікна, паркет, спортивний інвентар (лижі, хокейні ключки), будівельні та промислові заготовки.

Нашим партнерами на сьогоднішній день є такі відомі підприємства як: УАП ТОВ "Фішер-Мукачево", ТОВ «Кроноспан УА», ТзОВ "Уніплит", ТОВ "Кроно-Україна".

WOOD LEADER © 2016, Сайт создан на платформе stroika.biz.ua